ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
15 مهر 1399
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 مهر 1399
آخرین مهلت ثبت نام
7 اسفند 1399
آخرین مهلت ارسال مقاله
7 اسفند 1399
تاریخ برگزاری

12 و 13 اسفند 1399

اسکریپت نمایش لوگوی ISC

فراخوان ارسال مقالات

19 مهر 1399

پژوهشكده مواد نوين سراميكي با همكاري دانشگاه يزد «نخستين كنفرانس ملّي مواد نوين» را با استعانت از خداوند متعال در تاريخ 12 و 13 اسفند ماه 1399 به صورت مجازی برگزار مي نمايد. اين كنفرانس با رياست جناب آقاي دکتر حسین ميرحسيني و دبير علمي جناب آقاي دكتر مسعود مصلايي‌پور يزدي در پژوهشكده مواد نوين سراميكي اجرا مي‌شود.

اين كنفرانس در سه زمينه مواد پيشرفته، نانومواد و بيومواد به ارائه مقاله هاي علمي و تخصصي، سخنرانی هاي كليدي، كارگاه هاي آموزشي، نشست هاي فني و نمايشگاه دستاوردهاي صنعتي مي پردازد تا جامعه دانشگاهي و صنعتي كشور، فرصتي براي تبادل نظر و تعامل سازنده در راستاي پيشرفت مواد و فناوری هاي نوين كشور به ‏دست ‏آورند.

سراميك هاي مهندسي، ديرگدازهاي پيشرفته، كاربردهاي نوين مهندسي مواد (پيل هاي سوختي، ابرخازن ها و ...)، مهندسي سطوح و پوشش هاي نوين، نانوپودر، نانوكاتاليست، نانوكامپوزيت، نانوبيومواد، نانوبيوتكنولوژي، دارورساني، زخم پوش، مواد دنداني، جوشکاری و اتصال دهي نانو و ميكرو، آلياژهاي شيشه اي، فولادهاي پيشرفته، مواد و آلياژهاي هوشمند، الكتروسراميك و مواد مغناطيسي از محورهاي اين كنفرانس مي باشند.

پژوهشكده مواد نوين سراميكي و دانشگاه يزد از كليه اساتيد، دانشجويان، پژوهشگران و صنعتگران دعوت به عمل مي آورد تا با ارائه مقالات علمي و دستاوردهاي صنعتي و پژوهشي خود در نخستين كنفرانس ملّي مواد نوين، مشاركت فعال داشته و به غناي آن بيفزايند.


376
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
پوستر کنفرانس
روز شمار کنفرانس
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


تماس با ما
تلفن ثابت

035-31622023

نمابر

035-38303455

ایمیل

info.mcmi@acecr.ac.ir

آدرس

یزد، صفائیه، میدان عالم، بلوار شهدای گمنام، سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد، پژوهشکده مواد نوین سرامیکی


پژوهشکده مواد نوین سرامیکی