ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
15 مهر 1399
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 مهر 1399
آخرین مهلت ثبت نام
7 اسفند 1399
آخرین مهلت ارسال مقاله
7 اسفند 1399
تاریخ برگزاری

12 و 13 اسفند 1399

اسکریپت نمایش لوگوی ISC

برگزاری دومین روز کنفرانس

13 اسفند 1399

روز دوم نخستین کنفرانس ملی مواد نوین به همت پژوهشکده مواد نوین سرامیکی با همکاری دانشگاه یزد به صورت مجازی آغاز شد.

در روز نخست پس از برنامه افتتاحیه، سخنرانی کلیدی جناب آقای دکتر جواد مشایخ، معاون محترم امور انرژی و مواد مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری تحت عنوان " اهمیت و نقش کلیدی فناوری های مواد پیشرفته در تقویت بنیان های فناورانه و اقتصادی کشورها " ارائه شد. در ادامه کنفرانس، با ارائه 3 مقاله در پانل تخصصی ارائه مقالات سخنرانی 1 (مواد پیشرفته- سرامیک های مهندسی) و ارائه 3 مقاله در پانل تخصصی ارائه مقالات سخنرانی 2 (نانومواد- نانوپودر، نانوکاتالیست، نانوسرامیک) با حضور آنلاین پژوهشگران و اعضای محترم هیات رییسه به همراه بخش پرسش و پاسخ برگزار شد. پس از برگزاری پانل های تخصصی، سخنرانی کلیدی جناب آقای دکتر علی نعمتی، هیات علمی محترم دانشکده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف تحت عنوان " نانوکامپوزیت های گرافن و مشتقات آن با اکسیدهای سرامیکی- ریزساختار و خواص و کاربردها " به صورت آنلاین ارائه شد.

در ادامه روز نخست کنفرانس پس از نماز و استراحت، با ارائه 3 مقاله در پانل تخصصی ارائه مقالات سخنرانی 3 (مواد پیشرفته- کاربردهای نوین مهندسی مواد) و ارائه 4 مقاله در پانل تخصصی ارائه مقالات سخنرانی 4 (بیومواد- نانوبیومواد، نانوبیوتکنولوژی، دارورسانی) با حضور آنلاین پژوهشگران و اعضای محترم هیات رییسه به همراه بخش پرسش و پاسخ، ادامه یافت. نخستین کنفرانس ملی مواد نوین در روز نخست با تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان و حامیان محترم کنفرانس و اعلام برنامه روز دوم به کار خود خاتمه داد.

لازم به ذکر است جهت شرکت در کنفرانس با مرورگر به روز شده Google Chrome وارد لینک زیر شده و کد ملی فرد ثبت نامی در کنفرانس را به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد نمایید. در صورتی که کد ملی فرد ثبت نامی با صفر شروع شود برای ورود به فضای برگزاری کنفرانس لازم است صفرهای اول کد ملی را وارد نمایید.

لینک ورود:  skyroom.online/ch/jdyazd/mmc

برای اطلاع از زمان بندی کنفرانس، پانل های تخصصی، سخنرانان کلیدی، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه دستاوردهای صنعتی، پس از ورود به سایت کنفرانس به قسمت برنامه کنفرانس مراجعه فرمایید.


287
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
پوستر کنفرانس
روز شمار کنفرانس
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


تماس با ما
تلفن ثابت

035-31622023

نمابر

035-38303455

ایمیل

info.mcmi@acecr.ac.ir

آدرس

یزد، صفائیه، میدان عالم، بلوار شهدای گمنام، سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد، پژوهشکده مواد نوین سرامیکی


پژوهشکده مواد نوین سرامیکی