ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
15 مهر 1399
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 مهر 1399
آخرین مهلت ثبت نام
7 اسفند 1399
آخرین مهلت ارسال مقاله
7 اسفند 1399
تاریخ برگزاری

12 و 13 اسفند 1399

اسکریپت نمایش لوگوی ISC

ویرایش مشخصات و صدور گواهینامه اضافه

15 اسفند 1399

با توجه به ارسال پکیج کنفرانس (شامل گواهینامه، کتابچه کنفرانس، هدایا و سایر اقلام) به آدرس پستی پژوهشگران، هرگونه قصور در ثبت اطلاعات در فرم ثبت نام به ویژه آدرس، کدپستی، کد ملی و شماره تلفن همراه، متوجه فرد صاحب پنل بوده و هزینه پست مجدد پکیج کنفرانس، بر عهده نویسندگان خواهد بود.

کلیه گواهینامه های کنفرانس دارای  هولوگرام امنیتی و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی بوده که در هر زمان از طریق این کد و سامانه احراز اصالت مندرج در گواهینامه قابل استعلام و پیگیری است. نکته مهم دیگر در مورد گواهینامه های کنفرانس این است که به ازای هر مقاله، یک نسخه گواهینامه و با ذکر نام تمام نویسندگان صادر و به همراه پکیج کنفرانس ارسال خواهد شد.

هزینه صدور گواهینامه اضافه به تعداد درخواستی برای اعضای تیم نویسندگان مبلغ 200.000 ریال به ازای هر نسخه گواهینامه بوده و صرفاً به همراه پکیج فرد ثبت نامی قابل ارسال می باشد. خواهشمند است جهت صدور گواهینامه و پرداخت هزینه به کنترل پنل شخصی در سایت نخستین کنفرانس ملی مواد نوین مراجعه فرمایید. شایان ذکر است محدودیتی در تعداد صدور گواهینامه اضافه وجود ندارد ولی درخواست صدور آن منوط به تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه فرد شرکت کننده در کنفرانس است.

 

خواهشمند است تا تاریخ 20 اسفند 1399نسبت به بازبینی مشخصات ثبت نامی و صدور گواهینامه اضافه در سایت نخستین کنفرانس ملی مواد نوین اقدام نموده و در صورت تغییر هر کدام از موارد فوق الذکر، با ارسال تیکت در پنل کاربری و یا ارسال پست الکترونیکی به آدرس info.mcmi@acecr.ac.ir دبیرخانه کنفرانس را در جریان قرار دهید.


357
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
پوستر کنفرانس
روز شمار کنفرانس
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


تماس با ما
تلفن ثابت

035-31622023

نمابر

035-38303455

ایمیل

info.mcmi@acecr.ac.ir

آدرس

یزد، صفائیه، میدان عالم، بلوار شهدای گمنام، سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد، پژوهشکده مواد نوین سرامیکی


پژوهشکده مواد نوین سرامیکی